Eckige Tomate aus dem Interim LogoLogo - Interim - Personal das passt

Stellenangebote -
Techniker / Ingenieure (Niederlassung Klingenthal)

Supervisor v oboru strojírenství

Aufgaben:

  •     zajištění chodu a plánování strojírenské výroby, včetně vedení kolektivu pracovníků
  •  rozdělování úkolů, kontrola kvality a pracovních postupů
  •  optimalizace výroby a zvýšení produktivity práce
  •  posuzování poptávek z hlediska výroby a komunikace s ostatními oddělení firmy při posuzování nové zakázky
  •  komunikace se zákazníky ohledně technických specifikací výroby
  •  optimalizace svěřených výrobních procesů

gewünschte Kenntnisse:
  •     SŠ / VŠ strojního zaměření
  •  relevantní zkušenost ve vedení lidí ve strojírenské výrobě
  •  znalost německého nebo anglického jazyka slovem i písmem
  •  nadšení pro celosvětové montáže a stavby
  •  řidičský průkaz
  •  PC znalosti
  •  ochota pracovat o víkendu
  •  přirozená autorita a spolehlivost, smysl pro zodpovědnost, stejně jako výborné organizační schopnosti

Arbeitsbeginn: V co nejblizsi dobe.
Infos über Kunde: Pro zahraniční, strojírenskou výrobní společnost zastoupenou v Evropě, Brazílii, Číně, Mexiku, Turecku a USA
hledáme k okamžitému nástupu 2 vhodné uchazeče na pozici Supervisor v oboru strojírenství.

Art der Anstellung: Vollzeit
Arbeitsort: Celosvetove stavby